Haber Bültenimize Abone Olun
* E-Posta
Adınız 
Abone Ol
 

Kullanım Şartları

prizmatik.com.tr' un tüm hakları Ertürk Plastik Oto Aksesuar ve Yan San. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir.

prizmatik.com.tr Sitemize girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

prizmatik.com.tr Site üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen Kişisel bilgileri, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

prizmatik.com.tr  'dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmektedir.

prizmatik.com.tr  'dan 18 yaşından küçükler alışveriş yapamazlar.

prizmatik.com.tr  sitede yayınlanan fiyat, görsel, özellik ve yer alan diğer bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.

prizmatik.com.tr ürün sayfalarında görüntülenen ürün resimleri ve özellikleri farklılık gösterebilir. Daha fazla ayrıntı için ilgili ürünün üretici internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ürün resimleri ve bilgileri sık sık ilgili ürünün üretici bilgilerinden güncellenmektedir.

prizmatik.com.tr  'da yayınlanan hiçbir metin ya da görsel materyal izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

Ödemenin Havale / EFT ile yapılması halinde siparişlerinin işleme alınma tarihi değil, ödemenin prizmatik.com.tr  banka hesaplarına ulaştığı tarih esas alınır.

Havale / EFT siparişlerinde, 3 gün içinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

prizmatik.com.tr  müşterilerinden talep ettiği tüm kişisel bilgileri daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kullanacaktır.