Haber Bültenimize Abone Olun
* E-Posta
Adınız 
Abone Ol
 

Teslimat Bilgileri

prizmatik.com.tr' un tüm hakları Ertürk Plastik Oto Aksesuar ve Yan San. Tic. Ltd. Şti.’ne aittir.

prizmatik.com.tr Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor.

Türkiye sınırları içersinde siparişiniz 1-5 iş günü aralığında adresinize teslim edilecektir. Bu zamanlama hava şartları ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterilebileceği için prizmatik.com.tr en geç 7(yedi) gün içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

Kampanyalı ürünlerde satın aldığınız ürün, kampanya  bitimini takip eden 7 (yedi) İş günü içerisinde kargoya verilir. Kargonuz size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içersinde şubeye gidip ürününüzü teslim alamadığınız takdirde paketiniz kargo şirketi tarafından prizmatik.com.tr'ye iade edilecektir.

Siparişin kargo sürecinde size her adımında bilgilendirme e-maili gönderilecektir. Ayrıca kargolamanın yapıldığı an kargo şirketi tarafından sağlanan kargo takip numrasıyla da siparişinizi takip edebileceksiniz.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi teslim aldığınız an kargo yetkilisi yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar gördü ise paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilrsiniz.

prizmatik.com.tr üyelerine kargo ücretini sabit tutuyor. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmeksizin prizmatik.com.tr'den aldığınız her ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli sadece 5.00 TL dir.

Teslimatta ödeme seçeneği ile siparişi tamamlamanız durumunda ürünleriniz PTT Kargo ile gönderilecektir, PTT nin uygulaması olan bu hizmeti sadece 3,00 TL  fiyat farkı ödeyerek kullanabilirsiniz.